1. Pochopení projektu

Jak získat zadání a začít dobrou spolupráci

 

 

›  Na co se klienta ptát, abyste z něho dostali co nejlepší zadání?

›  Jak položit základy dobré spolupráce?

›  Jak položit základy vaší budoucí dobré reference?

 

 

 

 

 

 

Dobré zadání › dobrý web

 

Čeká vás první schůzka s klientem, ze které byste si měli odnést zadání s informacemi o projektu. Bez toho nemůžete začít pracovat, protože nebudete vědět na čem. Nebudete znát a chápat odpovědi na ty nejdůležitější otázky, kterými jsou:

 

PRO KOHO? je to určené - cílová skupina

PROČ? to celé děláme - důvod a cíl

CO? uděláme - konkrétní řešení problému

KDO? na tom bude spolupracovat

KDY? na tom budeme pracovat - časový plán a termín dokončení

JAK? to provedeme - technologie a redakční systém

S ČÍM? naše práce souvisí a na co navazuje - propojení s celým marketingem

ZA KOLIK? to provedete - stanovení ceny

 

Potřebujete zkrátka vědět co se má stát, proč se to má stát, jak se to má stát atd. Potřebujete pochopit klienta a jeho problém. Tomu se budeme věnovat podrobně v tomto videokroku. Budete si také moci stáhnout seznam konkrétních otázek, na které je dobré se klienta ptát.

 

Je to fáze, kterou se nevyplácí podcenit!!

 

 

 

 

 
 
 

V rámci kurzu máte k dispozici

›  Výukové video online, které si můžete pouštět znovu a znovu

›  Cvičení a seznam otázek pro klienta v PDF

›  Výukové audio v mp3

›  Podporu a pomoc zkušeného webdesignéra

 
 

 

 

OBJEDNÁVKA

Kurz již není k prodeji – už má svoje roky :) Ale pokud vás navrhování webů pohltilo a stalo se vaší novou vášní, napište mi na radek@skolawebdesignu.cz. S radostí podpořím vašeho tvořivého ducha svými kurzy a radami :)